«
  1. Anasayfa
  2. Firma Rehberi
  3. Açık Kök Fidan

Açık Kök Fidan

Açık Kök Fidanı

Açık Kök Fidan

Fidancılık sektörüne girdiğimizden beri, müşterilerimize hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sunmak için kendimizi geliştiriyoruz. Ürettiğimiz fidanlarımızı sertifikalı şekilde müşterilerimizle buluşturuyoruz. Kaliteli ürünlerimiz oldukça geniş bir fidan yelpazesi üzerine dağılmış durumdadır.

Müşterilerimiz diledikleri ürünleri internet sitemiz üzerinden üyelikle sipariş edebileceği gibi bizlerle Whatsapp üzerinden iletişime geçerek ve banka havalesi kullanarak da gerçekleştirebilirler. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Kargo hizmetimizi oldukça hızlı sağlayarak, müşterilerimizin en kısa sürede siparişlerine kavuşmasını sağlıyoruz.

Fidan Çeşitliliği

Açık kök fidan olarak satmaya başladığımız ürünlerimiz, internet sitemizde farklı başlıklar altında toplanmıştır. Zeytinden bademe, cevizden kiraza, narenciyeden asmaya kadar genişleyen ürünlerimiz arasında aradığınızı bulmanız oldukça kolaydır. Dilediğiniz meyveyi elde etmenize yardımcı olacak fidanlarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için, sitemizdeki butonları kullanabilirsiniz.

Her ürünümüz farklı alt başlıklarda, verdiği meyve çeşidini göre ayrılmış durumdadır. Satın alırken dikkat etmeniz gereken nokta, fidanları dikeceğiniz yerin, bu meyvenin gelişmesine ne kadar faydalı olacağıdır. Ürünlerin altında uygun iklim koşulları hakkında bilgiler de bulabilirsiniz. Böylelikle en iyi yetiştireceğiniz ürünü rahatlıkla seçersiniz.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.