«
  1. Anasayfa
  2. Firma Rehberi
  3. Amana Servis

Amana Servis

Amana Servis

Firmamızda siz değerli tüketicilerimizin. Amana Servis hizmetlerini karşılayacak ve ihtiyaçlarını yerine getirecek mükemmel hizmetler sunuyoruz.  Önemli hizmetlerimizden en başta geleni amana servis hizmeti bu hizmet kapsamında siz değerli tüketicilerinin amana buzdolaplarını tamir ediyor. Bu buzdolabına acilen onarım desteği sunuyor. İstanbul’dayız Evet İstanbul’da Anadolu Yakası’nda. Ataşehir, Kozyatağı, Kartal, Erenköy, Göztepe, Çekmeköy, Çengelköy, Şile, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sarıgazi. Gibi ilçelerin dışında Kartal, Pendik, Kurtköy, gibi bölgelere de hızlıca gelebiliyor ve ürünlerinizi çok hızlı bir şekilde onlara biliyoruz İhtiyacınız bir amana tamircisi ise hiç beklemeden başka servisleri. Araştırmadan uygun fiyatlı ve ekonomik onarım hizmetleri sunabilen.

Amana Servis

Bu mükemmel şirketimizden destek almayı deneyin İhtiyaç halinde firmamız. 7/24 hizmetler sunabiliyor Cumartesi ve Pazar günleri dahil olmak üzere sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Firmamızı arayarak en kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlara almayı deneyin.

Şirketimiz Türk Standartları Endüstrisi ISO 9001 belgelidir. Firmamızda çalışan personellerimizin tümü Usta belgeli ve usta öğretici belgelerine sahiptir aynı zamanda iş güvenlik kriterlerine de önem gösteriyoruz. Sizlere gelen personeller güler yüzlü ve ekonomik fiyatları listeleyebilir bizleri arayarak buzdolabınızı eski haline geçmemizi isteyebilirsiniz arızalı amana buzdolabınız varsa beklemeden hemen şimdi arayın. 0216 469 34 35 ve 0216 540 00 23 Çağrı merkezimizi arayarak hizmet isteyebilirsiniz teşekkür.

Amana Servisi

Amana buzdolabı ihtiyaçlarınızın genelinde destekler isteklerinize acil yardımcı olabilmekteyiz. Hemen olası sorunlara yardımcı olacak ustalarımızı isteyiniz.

 

 

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.