«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. Badem Fidanı Anaçları Nereden Alınır?

Badem Fidanı Anaçları Nereden Alınır?

Badem Fidanı Anaçları Nereden Alınır?

Badem Fidanı Anaçları Nereden Alınır? Yaz geldi ve tarlaların boş kalmaması gerekiyor. Peki, badem fidanı anaçları nereden alınır. Büyük bir fidan ağacı satış sitesi olan fidanlik.com.tr firması güvenli olarak, bozulmadan fidanları evinize özel kargoyla göndermektedir. Aklınıza takıldığınız bir soru olduğunda ise Whatsapp üzerinden anında cevap vererek sizlere yardımcı oluyorlar.

Badem Fidanı Anaçları Nereden Alınır?

Firma Kaç Çeşit Badem Fidanı Satmaktadır?

Şuan sitelerinde 7 çeşit badem fidanı bulunmaktadır. Çeşitleri ise, Carraro Çağla, Ferraduel, Ferragnes, Laurenne, Marta, Nonpareil ve Texas badem fidanları. Site üzerinden alışveriş oldukça basit ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Badem Fidanı Zaten aklınıza bir şey takıldığında Whatsapp üzerinden soruya hemen çözüm buluyorlar. Almak istediğiniz badem fidanına tıklayın ve ardından kaç adet satın almak istediğinizi seçin.

Ardından sepete ekleyerek ödeme yöntemine seçin. Kredi ve banka kartı geçerli olup anında satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargoya sahip olan firma, özel olarak kargoya verilmiş badem fidanlarının bozulmadan ve dağılmadan kapınıza göndermektedir. Alışveriş yaptıktan bir kaç saat sonra ödemeniz onay alacak ve aynı gün kargoya verilecektir. Badem fidanları 3 çalışma günü içerisinde gönderilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.