Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Büyük alt yapımızda olan bütün markalara destek sunuyoruz. Beyaz Eşya Servisi Teknik olarak bildiğimiz bütün verileri altyapıyı ve uzmanlarımızın yardımları ile oluşturmuş olduğumuz sistemli çalışmayı değerli tüketicilerimizin ürünlerinin tamiratı ile geliştirdik. Aksatmadan tüm tüketicilerimize sunduğumuz hizmetleri ayrım gözetmeksizin bütün müşterilerimize yansıttık.

Beyaz Eşya Servisi

Onarım ve Teknik olarak hizmet verdiğimiz gün ve alışagelmiş sorunların giderilmesi noktasında bizler çıtayı çok fazla yükseltmiş bulunuyoruz. Beyaz Eşya Servisi Teknik destek alabileceksiniz, Uzmanlığımız ile sizlere sunduğumuz kusursuz destekler tamamen 2 sene garantilidir.

Arçelik, İndesit Profilo, Gaggenau, Profilo, Zanussi, Ariston, Regal, Vestel Whirlpool,Goldstar, Amana, Teka, Zanussi, Altus, Beko, Gibi ürünlere destek vermek isteriz.

Beyaz Eşya Tamir Hizmetleri

Alınması gereken tamir destekleri ile sizin için çalışmalar sunuyoruz. Kusuru olan ürünlerin teknik olarak çözüme ulaşması için bizlerden alacağınız tamir kapsamında olağan sorunun tamamen giderilmesi sağlanmaktadır.

  • Buzdolabı teknik destek
  • Çamaşır Makinesi Onarım Hizmetleri
  • Bulaşık Makinesi Tamir ve Teknik Destekler
  • Kurutma Makinesi Servis Hizmetleri
  • Kombi gibi ürünlere yardım sever hizmetler

Bir cevap yazın