«
  1. Anasayfa
  2. Uncategorized
  3. Lens Fiyatları

Lens Fiyatları

Lens Fiyatları

Renkli Lenslerde Uygun Fiyat Garantisi Renkli lens kullanmayı sevenlere özel ürün sağlayan işletme Lens Optikal, müşterilerine iki farklı ürün seçeneği sunmaktadır. Bu ürünlerden ilki numaralı ikincisi numarasız lenslerdir. Gözlerinizin rengini değiştirmek fakat günlük görmenizi sağlayacak lenslere ihtiyacınız varsa, numaralı lensleri tercih ederek kendinizi farklı hissedebilirsiniz.

Numaralı Lensler

İki farklı markayla anlaşması olan Lens Optikal, renkli lens ürünlerini Air Optix ve Freshlook aracılığıyla temin etmektedir. Müşterilerine özel ürünlerde, model seçeneği de fazladır. Günlük ve aylık olarak dilediğiniz renkli lensleri satın alabilirsiniz. Numaralı lenslere ihtiyacınız varsa, beğendiğiniz markayı seçtikten sonra numaralarınızı bulunan kutucuklara girmeniz gerekir. Böylece ürünleriniz elinize en sağlıklı şekilde ulaşacaktır.

Renkler

Renk seçenekleri de son derece gelişmiş olan renkli lenslerde, zümrüt yeşili, ela, safir, parlak mavi, gri, yeşil, turkuaz, bal rengi, kahverengi, menekşe ve gümüş gri renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Renk seçenekleri sayesinde sizlere ürün gönderimi sağlanmaktadır. Daha önce kullandığınız ve gözünüzün alışık olduğu lensi seçmeniz sizlere de kolaylık sağlayacaktır.

Lens Özellikleri

Site içerisinde satılan tüm renkli lenslerde su içeriği yüksektir. Böylece gözlerinizin rahatsız olması ve yanma yapması imkansıza yakındır. Oksijen geçirgenliği de yüksek olan lensler sayesinde, gözlerinizin sağlığını korurken dilediğiniz renklerde gözlere sahip olabileceksiniz. Birbirinden hafif lensler, gözünüzde yokmuş gibi hissetmenize neden olacaktır. Lens Fiyatları Numaralı ya da numarasız olması fiyatlar üzerinde doğrudan bir etki yapmamaktadır.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.