1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu?

Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu?

Tik Tok Kapanıyor, Tik Tok Yasaklanıyor mu, Tik Tok a Mahkeme Kararı

TikTok uygulamasının ülkemizde yasaklanması bekleniyor.  Popüler sosyal ağ uygulaması Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? Tik Tok ‘a Mahkeme Kararı geliyor gibi söylentiler dolaşıyor. Bu söylentilerin sonrasında Tik Tok fenomenleri biraz telaşlandı diyebiliriz. Fenomenlerin yanında bu uygulamaya bağımlı yaşayan Tik Tok kullanıcıları da bu haberlerden nasibini aldı diyebiliriz. Biz de Blogist.org olarak Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? Tik Tok ‘a Mahkeme Kararı geliyor haberini araştırdık.

Peki Tik Tok kapansa ne olur? Bizim gibi uygulamayı çok kullanmayan insanlar için değişen çok bir şey olacagını sanmıyoruz. Tabi işin bağımlılık kısmındaki insanlar için olayın rengi farklı. Aslından onlar içinde iyi bir karar olabilir. Düşünseniz ya biraz. Tuhaf tuhaf hareketler yaparak bu uygulamaya ile fenomen olan insanları takip eden milyonlarca insanlar var. Bu insanların bir çoğu bağımlı gibi olduğundan yarı zombi gibi geziyor yaşıyorlar. eğer ki uygulamaya kısıtlama ve engelleme gelir ise bu insanlar aramıza geri dönebilirler.

işte İşin gerçeği

Tik Tok ‘a Mahkeme Kararı

Sosyal medyada paylaşımı hız kesmeyen bir içerikte;

Sosyal medyada Tik Tok’un mahkemeye verileceğine dair yayılan bir mesaj şu şekilde;

“TikTok Türkiye de Silah Kuvvetlerde dahil bir çok kişinin hareketlerini ve psikolojisini olumsuz etkilediği için belirli kurullar ve sosyal örgütler tarafından ülkemizde yasaklanma adına mahkemeye verilecek.”

Söylentileri ortalığı karıştırdı. İşte Olayın iç yüzü ve Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? soruların cevabı haberimizde.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.