«
  1. Anasayfa
  2. Firma Rehberi
  3. Whirlpool Servisi

Whirlpool Servisi

Whirlpool Servisi

Whirlpool Servisi Whirlpool yetkili servisleri alanında 40 yıllık deneyiminden oluşan uzmanlardan oluşmaktadır. Profesyonel alanında yetkin ekibiyle Whirlpool yetkili servisi bir tek aletleri tamir etmekle kalmaz bununla birlikte o sorunun bir daha rağmenıza çıkmamasını da sağlamaktadır.

Piyasada bulunan çoğu yetkili servis elemanları işlerini daha hızlı yapabilmek için üstünkörü onarım yapmaktadırlar. Bunun sonucu olarak da o ürün hemen sonra yine bozulmaktadır. Ancak Whirlpool servis elemanları alanında profesyoneldir. Bir kez ürün onarım edildikten sonra yıllarca aynı ürünü sorunsuz kullanılabilmektedir.

Whirlpool Servisi

Ek olarak Türkiye’nin her yerinde bulunan servis ağıyla bulunmuş olduğunuz lokasyonda kolayca ürün tamiri gerçekleşebilmektedir. Ataşehir Whirlpool Servisi Herhangi bir Whirlpool marka ürün bozulduğunda online servis kaydıyla günün her dakikasında arıza kaydetmek ve bunlarla ilgili uzman ekipler için buluşma alabilmek mümkündür.

Whirlpool Buzdolabı Servisi

Whirlpool Yetkili Servisleri Hangi Ürünlerde Onarım Yapmaktadır. Whirlpool Servisi elemanları, Whirlpool markalı kahve makineleri, katı meyve sıkacakları, çok fonksiyonlu pişiriciler, su ısıtıcıları benzer biçimde ufak ev aletlerinde, fırınlarda, set üstü ocaklarda, çamaşır makinelerinde, bulaşık makinelerinde, çamaşır kurutma makinelerinde, derin dondurucularda, buzdolaplarında hizmet vermektedir.

Ataşehir Whirlpool Servisi

Whirlpool servis elemanları tamir yapılacak ev aletini evinizden alarak onarımını gerçekleştirmektedir. Onarım bittikten sonra da profesyonel Boch marka servis elemanları tamiri yapılan ürünü evinize teslim etmektedir. Online servis kaydını oluşturmak için 0216 469 34 35  numaralı çağrı merkezine ulaşılmalı ve arıza kaydı açılmalıdır. Whirlpool Servisi elemanları cumartesi- pazar olmak üzere haftanın yedi günü hizmet vermektedirler.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.